• English (English)
 • مهندس   امیر - کریم نیا         09123667900
 • karimnia82@gmail.com

پارکت لمینت ایشیک چیست و چه ویژگی ها و مشخصاتی دارد

کشور تولید کننده: ترکیه
نوع استاندارد : AC4 / 32
ضخامت : 8 ميليمتر
نوع کلیک :دبل کلیک (دو قفله )
ابعادهرکارتن : (1.824 مترمربع)=(8 عدد)*(1200 ميليمترطول)*(190 ميليمترعرض) تعداد رنگ: 20 رنگ پارکت لمينت ایشیک (ISIK) ساخت کشور ترکیه میباشد که از بهترین و قوی ترین نوع کلیک ها برخوردار می باشد . نوع کلیک های این محصول دبل کلیک هست که دارای دو قفل از دو سطح بالا و روبرو می باشد . کلیک های پارکت لمینت اشیک از مهمترین امتیاز های این محصول در مقایسه با سایر لمینت ها می باشد . پارکت لمینت اشیک بر گرفته از تکنولوژی روز اروپا و تحت نظارت استاندارد E1 تولید می گردد این محصول در رنگ ها،طرح های مختلف و مناسب برای فضاهای آموزشی مسکونی اداری و تجاری میباشد. این محصول دارای رویه HDF با مقاومت سایشی AC4 می باشد و در مجموع این محصول با توجه به قیمت و کیفیت مناسب جزء پارکت لمینیت های متوسط به خوب روز دنیا می باشد که به شما پیشنهاد می نماییم. پارکت لمینت اشیک سالهاست به کشورهای آسیایی و اروپایی صادر گردیده است و توانسته با کیفیت بالا و قیمت مناسب خود جای خود را در بازارهای جهانی پیدا کند . این محصول همچنین چندین سال است که در بازار ایران بصورت گسترده وجود دارد و مصرف کنندگان و فروشندگان عزیز از کیفیت و دوام این محصول رضایت داشته اند .

 • لایه پوششی (رویه):
  این لایه با کیفیت بالا، بی رنگ (شیشه ای)، و محافظ فرسایش، به شدت در مقابل خوردگی، خراشیدگی، صندلی ها و کفش های پاشنه بلند مقاوم است.
 • لایه دکور‌(تزئینی):
  تصویری با کیفیت و دقیق ارائه می دهد. این لایه به کف لامینیت ظاهر خاص خود را از میان گزینه های رنگی و طرح های متفاوت می دهد.
 • اچ.دی.اف.:
  دارای قدرت رفع ضربه، استحکام، و دوام طولانی مدت است.
 • ورقه ی تعادل:
  این لایه شامل ملامین رزین است که باعث استحکام ساختاری بیشتر و مقاومت در مقابل رطوبت می شود. لمینت ایشیک از ترکیب کامپوزیت چوبی که در درجات بالای دما بر هم فشرده شده اند ساخته شده. از آن جا که کف لامینیت چوبی از چوب فشرده ساخته شده با دوام تر است و در مقابل خراش، رطوبت، خوردگی و فرسایش مقاوم، و تمیز کردن آن بسیار آسان است. با سطح بدون روزنه و لایه پوششی مقاوم در مقابل دمای بالا که از ملامین رزین درست شده است، حتی تماس با سیگار روشن، آسیب چشمگیری به پارکت ایشیک نمی رساند. این محصول نیازی به چسب های خاص برای نصب، و همچنین به تمیزکننده های خاص برای تمیز نگاه داشتن ندارد. دوام بالا، مقاومت در برابر لکه و مقاومت در مقابل کپک، موجب می شود که کف ایشیک برای مراکز پر رفت و آمد مثل هتل ها، بانک ها، مراکز خرید، و محیط های مشابه آن ها بسیار مناسب باشد