• English (English)
  • مهندس   امیر - کریم نیا         09123667900
  • karimnia82@gmail.com

کاغذ دیواری گرنددیزاین چه مزایایی دارد و مهمترین ویژگیهای آن چیست؟ 

کاغذ دیواری گرنددیزاین دارای شش امتیاز  مهم به شرح ذیل می باشد :

1_ تنوع و بروز بودن در طرح و نقش کاغذ دیواری گرنددیزاین

کاغذ دیواری گرنددیزاین  از بروزترین و با کیفیت ترین کاغذ دیواری در مارکت و بازار ایران می باشد . طرح های این محصول با مطالعه سلیقه روز بازار و با دقت زیاد انتخاب شده و توانسته از زمان ورود به بازار با استقبال بسیار خوبی از طرف خریداران و مصرف کنندگان محترم روبرو شود .


این محصول توانسته با انواع طرح های زیبا و دل پسند خو فضایی آرامش بخش و در عین حال لوکس را بوجود بیاورد .

2_ قابل شستشو بودن و نظافت آسان کاغذ دیواری گرنددیزاین

این برند از کاغذ دیواری هایی با قابلیت شستشوی بسیار خوب برخوردار هست . و بخصوص آلبوم بدون الیاف آن (NON WOVEN ) آن گرد خاک وآلودگی بسیار کمی بخود می گیرد .

3- کیفیت بالا در جنس

از جمله مهمترین ویژگی های برجسته و با افتخار محصولات ما کیفیت بسیار بالای آن بوده است . و نصاب های عزیز و گرامی و مصرف کنندگان محترم و همکاران گرامی که محصولات گرند دیزاین را حتی یکبار امتحان نموده اند به این نکته همواره اشاره داشته اند .


آلبوم های PVC ما 300 گرمی می باشد . که از نظر متخصصان یکی از بهترین نوع کاغذ برای کاغذ دیواری می باشد .

4- مقرون به صرفه بودن کاغذ دیواری گرندیزاین

کیفیت بالا و داوم این محصول خود به خود موجب مقرون به صرفه بودن این محصول می باشد . در عین حال با توجه به نواسانات ارز و گرانی و تورم موجود در ایران شرکت گرند دیزاین حداکثر تلاش خود را نموده قیمت محصولات خود را تا حد ممکن پایین نگه دارد تا بتواند رضایت حداکثری همکاران و مصرف کنندگان گرامی را بدست آورد .

5_ نصب آسان

یکی دیگر ویژگیهای ممتاز کاغذ دیواری گرنددیزاین نصب راحت و آسان آن می باشد . این محصول هنگام نصب مقاومت خوبی در مقابل کشش و گسیختگی از خود نشان می دهد .